Nasza Misja

Firma RENTALBUD znajduje się w Swarzędzu k. Poznania, powstała aby ułatwić samodzielne wykonywanie prac remontowych i ogrodniczych. Specjalizujemy się w wynajmie narzędzi i sprzętu dla indywidualnego klienta oraz firm remontowo-budowlanych i ogrodniczych.

Służymy Państwu pomocą w doborze właściwego sprzętu, w pełni adekwatnego do Państwa potrzeb. Udzielamy wszelkich informacji w zakresie zastosowania wypożyczanych narzędzi i sprzętu oraz instruktażu na temat bezpieczeństwa obsługi.

Poprzez stale rozszerzany asortyment staramy się, aby każdy nasz klient był zadowolony i znalazł u nas potrzebny sprzęt. Jeśli masz problem ze znalezieniem danego sprzętu skontaktuj się z nami.

Posiadamy w swojej ofercie narzędzia i urządzenia znanych, renomowanych firm wiodących na rynku elektronarzędzi i maszyn budowlanych oraz ogrodniczych takich jak: MAKITA, BOSCH, HITACHI, MASTER, WACKER i inne.

Zakup często drogich, skomplikowanych maszyn budowlanych czy też elektronarzędzi użytkowanych sporadycznie lub jednorazowo jest nieopłacalny i często niepotrzebny. Znacznie lepszym i zdecydowanie tańszym sposobem wykonania niezbędnych robót, jest wynajem sprzętu. Klient otrzymuje sprawny i profesjonalny sprzęt, dobrany odpowiednio do jego potrzeb przez doradcę naszej firmy, płacąc tylko zwrotną kaucję oraz stawkę wynajmu, określoną w cenniku.

Umożliwiamy zakup materiałów eksploatacyjnych zużywanych w trakcie wykorzystywania narzędzi.

Wychodzimy z założenia, iż satysfakcja Naszych Klientów będzie gwarancją długoletniej, trwałej współpracy na zasadach pełnego partnerstwa.

PRZEJDŹ DALEJ :


Rodzajów sprzętu

Lat doświadczenia

Uznanych marek

Stałych klientów